ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Всичко за един паладин :)

Go down 
АвторСъобщение
Rapturious

ПисанеЗаглавие: Всичко за един паладин :)   Сря Авг 05, 2009 9:50 pm

Така съжелявам че ще поискам това но съм нов в ES така че искам да попитам ако някой може да ми каже/покаже всичко което ми трябва за паладин най-добрите или едни от най-добрите предмети аз знам някои неща но не са много че съм ви много благодарен ако ми кажете как да си направя паладинът (развит на zeal и фанатизъм аура) да е максимално силен.
Пример: какво да сложа за колан какво да търся за оръжие ... имам Barbarian итемите с многото сокове на по 1-то Паладин...
Мерси предварително ако на някой му се занимава да напише малко по-обстоно.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Forbidden

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   Сря Авг 05, 2009 10:14 pm

Охааа Very Happy Та слушай сега. На паладинът е важен щитът, аз предлагам да сложиш Zakarum с URaYaMu, въртян за дефенс с дс за барб пръстени Venegance с джинки, и ги въртиш за АР с дс за амазон, колан Band Of Constriction за резисти и ред. В него е хубаво да има идеал, щото е за 80 лвл, амулет Guardian оръжие брадва 6 сок-а Bloodlust вътре 6 Su-ta ръкавици или Royal, или за каст, Spirit Boots NeTsu, това е за меле паладин, ако имаш въпроси някакви относно итемите пиши, ще обяснявам подробно Smile
Newbi3

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   Сря Авг 05, 2009 10:30 pm

Хубаво е да имаш Barbarian Armour, въртен за Increase Maximum Live, с wo runa и 6 идеала, въртени за Increase Maximum Live.
Rapturious

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   Пет Авг 07, 2009 1:55 am

Значиии сори че пиша по нощите ама тогава само играя Very Happy искам да питам тея неща Блъъдлъст Спирит ботушки от къде да ги намеря или доло горе как изглеждат... иначе съм събирал от всички итеми с много сокети и какво да сложа че много ми свършва маната като ползвам някой друг скил освен Зийл. Също и колана как беше Ройал ? Как изглежда кфо дава и къде горе доло се намира имам много дс-та знам и как да ги фармя също и руни преди 2-3 години играх и съм запазил някои неща Razz ама съм забравил за това казах че съм нов. Тогава играх друид на торнадо ама е много лесен и много овърпауъред. (сори за офтопика) и Закурум с 4 сока за руните с червен скрол ли се прави ?

Също така как се върти за АР и за Лайф щото знам само на jelews и charms за тея неща не знам как става на итеми ако може пояснение Razz
P.S мисля да пусна и за барб темичка щото ме кефят мелетата ама ще се видим там Very Happy
Благодаря ви много доста ми помагате играта е стара но велика.
SkullSplitter

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   Пет Сеп 11, 2009 1:11 pm

За АР е ДС-то на амазонката,а за лайф това на друида.
От мен да ти кажа,ще ти трябва много повече от ДС-та за да си направиш добър герой на тая версия ше ти трябват поне 100 мулета и да научиш някой и друг бъг щото тия пичове викат,че правят герои на по 1 милион лайф (при положение,че играта сдава багажа още на 60К лайф и изчезва голяма част от графиката или дава критикал ерър,не виждам обяснение как става това без бъг или някъв специален мод)
krillin_dbz

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   Пон Сеп 21, 2009 8:58 am

SkullSplitter написа:
За АР е ДС-то на амазонката,а за лайф това на друида.
От мен да ти кажа,ще ти трябва много повече от ДС-та за да си направиш добър герой на тая версия ше ти трябват поне 100 мулета и да научиш някой и друг бъг щото тия пичове викат,че правят герои на по 1 милион лайф (при положение,че играта сдава багажа още на 60К лайф и изчезва голяма част от графиката или дава критикал ерър,не виждам обяснение как става това без бъг или някъв специален мод)

Герой с 1 кк лайф няма,някой те е излъгал Wink ,бъгове за лайф няма,всичко е в джевелите и чармите.
Forbidden

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   Пон Сеп 21, 2009 10:52 am

1 милион лайф се прави в няк'ви смешни фън сървъри... максимум 300-400к да направиш със нормални итеми и чарми, но не мисля че е необходимо (като набъкаш 500к лайф и не ти остава място за по - важните показатели на героя, като АР, дмг и други според зависи от класата.)

П.С. ДС-то за амазон дава АР само на пръстени, а на итеми дава МФ
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за един паладин :)   

Всичко за един паладин :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1