ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Моля ви помогнете

Go down 
АвторСъобщение
narko

ПисанеЗаглавие: Моля ви помогнете   Пет Фев 12, 2010 10:59 pm

Здравейте искам да ви помоля за съвет.Проблема е следният,изтеглих си Диабло 2 ийстърн сън(eastern sun2.20),но имах и друга по различна версия на Диабло на компа и незнайно защо ийстърн сън-а си записваше героите в другата версия на Диабло и днес и аз незнам защо влязох в тази по стара версия и си отворих героя и какво последва..... Evil or Very Mad ийстърн сън-а спря да ми отваря героя апак като се опитам да създам герой със същото име ми казва,че такъв вече съществува...Според мен постарата версия си е конвертирала героя и сега немога да го върна на ийстърн сън No моля ви кажете какво да направя....минава ми през ума да потърся някакъв конвертер или незнам и аз какво.... confused
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
oTBpaTuHuyM

ПисанеЗаглавие: zdr    Нед Сеп 26, 2010 11:09 am

towa pak zashto mi go izpisva i nemoga da si vleza s geroq ?? Sad your connection has been temporarily restricted from this realm please try to log in at another time
WorldOfDeath

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви помогнете   Пон Окт 11, 2010 7:17 pm

narko написа:
Здравейте искам да ви помоля за съвет.Проблема е следният,изтеглих си Диабло 2 ийстърн сън(eastern sun2.20),но имах и друга по различна версия на Диабло на компа и незнайно защо ийстърн сън-а си записваше героите в другата версия на Диабло и днес и аз незнам защо влязох в тази по стара версия и си отворих героя и какво последва..... Evil or Very Mad ийстърн сън-а спря да ми отваря героя апак като се опитам да създам герой със същото име ми казва,че такъв вече съществува...Според мен постарата версия си е конвертирала героя и сега немога да го върна на ийстърн сън No моля ви кажете какво да направя....минава ми през ума да потърся някакъв конвертер или незнам и аз какво.... confused
Еми не си тегли диабло 2 ЕС 2.20,а си изтегли 3.00
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви помогнете   

Моля ви помогнете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1